Nieuws van onze bevriende voetbalclub OLVAC

Nieuws van onze bevriende voetbalclub OLVAC

5.1. Ook dit jaar zal Olvac haar jaarlijkse quiz organiseren. Deze zal dit jaar opnieuw plaatsvinden op Mariënborgh.
Bij deze alle info op een rijtje:
Datum: 17/02/2017
Uur: 20:00h
Locatie: Kantine, sportcentrum Mariënborgh Doornstraat 69 2650 Edegem
Deelname: 5€ pp.
Ploegen: 4 à 5 spelers per ploeg
Inschrijving: Vul hier het inschrijvingsformulier in.

5.2. Op zaterdag 6 mei organiseert Olvac, de voetbalclub waar veel leerlingen van onze school aangesloten zijn, zijn jaarlijkse kennismakingsdag en dit van 10.00 tot 12.00 u. Olvac wordt sinds enkele seizoenen ook geconfronteerd met meer belangstelling dan er plaatsen zijn en dus ontstaan helaas ook hier wachtlijsten. U moet er dus tijdig bij zijn.
Tevens zijn er jaarlijks enkele spelertjes die stoppen en ook die plaatsjes worden verder ingevuld. Wie zijn of haar kinderen graag wil laten voetballen bij Olvac neemt dan ook het liefst zo vlug mogelijk contact op met de verantwoordelijken van olvac : wilfried.dierick@skynet.be . ook bij de directeur van de basisschool, dhr. Van Boxem, kan u informatie krijgen.
Bij aanwerving houdt Olvac ook rekening met de bestaande banden tussen Olvac en/of onze school en met het engagement dat ouders t.o.v. Olvac willen opbrengen.