HUM: Durven kiezen! (studiekeuze i/d 2de graad)

HUM: Durven kiezen! (studiekeuze i/d 2de graad)

Tijdens de week van 13 tot en met 17 februari worden de verschillende studierichtingen op het college door onze collega’s voorgesteld. Ook aanverwante richtingen in het TSO en KSO worden door collega sprekers uit deze richtingen aan onze leerlingen voorgesteld. Medewerkers van het CLB zullen ook informatie verschaffen over de verschillende studierichtingen en peilen naar de interesse en studiehouding van onze leerlingen.

Focus ligt in deze sessies op de vakinhoud, verwachtingen en toekomst mogelijkheden van de verschillende studierichtingen.

Op 18 mei wordt er een infoavond voor de ouders georganiseerd over alle studierichtingen die er op het college aangeboden worden, maar ook de aansluitende studierichtingen buiten het college worden toegelicht.